Pūdžu katalogs
Šajā katalogā variet izvēlēties un pasūtīt sev aktuālās pūdžas   

Maha Karja Siddhi pūdža - praktizē lai gūtu panākumus karjerā, finansiālai veiksmei un iecerēto projektu īstenošanai.

Kalatra pūdža - praktizē harmonisku partnerattiecību veidošanai un uzturēšanai.

Sanatana Gopala pūdža - praktizē bērnu jautājumu risināšanai, kā bērna ieņemšanai, dzemdībām vai labu attiecību veicināšanai ar tiem.

Dhanvantari pūdža - praktizē veselības jautājumu sakārtošanai.

Satru pūdža - praktizē lai novērstu problēmas, kas izriet no nelabvēļiem, lāstiem, konfliktu situācijām, tiesu darbiem un negatīvām enerģijām, kas izraisa hroniskas un nesaprotama rakstura problēmas.
 
Sade Sati pūdža - praktizē lai mazinātu tās negatīvās tendences, kuras var izsaukt Šaņi-Sade Sati periodā.


Pūdžas praksei vajadzīgais resurss ir pieejams arī elektroniskā formātā dodot iespēju katram individuāli, mūsdienīgā veidā ērti praktizēt upaijas (harmonizējošās metodes), veltot tās sev svarīgajām dzīves sfērām vadoties no savas astroloģiskās kartes rādītājiem pēc astrologa ieteikumiem vai arī pēc savas izvēles, kura no pūdžām jums ir aktuāla. Pudžas praktizēšanai ir pieejamas jantras un tām atbilstošas mantras dažādo dzīves sfēru līdzsvarošanai enerģētiskajā līmenī. Tāpat mantras audio mp3 ir iespējams lejupielādēt savā datorā.
Pūdžas lietošanas detalizēta informācija būs pieejama sagatavotajā programmā.

Pūdžas programma tiek sagatavota katram individuāli atbilstoši Džanma Kundali (astroloģiskās kartes) kritērijiem.

Elektroniskā pūdža darbojas divos veidos, kā lejupielādējama jūsu datorā, tam ir nepieciešams Windows 7,8,10 un Microsoft Office 2010, 2013 (365) vai jaunākais 2016, tas nodrošina ppsx faila atvēršanu, bet ja datora komplektācija neatbilst šīm tehniskajām prasībām, tad programma ir pieejama internetā caur pārlūku. Pirms pasūtiet pūdžu vispirms pārbaudiet divas testa versijas lai pārliecinātos, kurš no variantiem der jūsu datoram.

Testa versija lejupielādējot datorā: Tests   
Testa versija caur internetu:  puja.hol.es/testesana.html

Ja kāda no testa versijām atbilst jūsu datoram (ja der abas, tad pēc izvēles) variet pasūtīt sev aktuālās pūdžas sazinoties shrijyotish@gmail.com


Elektroniskās pūdžas skrīni
Vienas individuālās pudžas cena ir 5 EUR